Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat
Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw, ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych z dziedziny chemicznych źródeł prądu,
  • udział w opracowywaniu nowych technologii i wyrobów,
  • wprowadzanie do praktyki wyników badań naukowych i prac rozwojowych,
  • śledzenie stanu techniki i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe,
  • stopień magistra inżyniera nauk chemicznych lub technicznych,
  • znajomość podstaw elektrochemii i technik elektroanalitycznych,
  • umiejętność i pasja do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • sumienność, doskonała organizacja pracy, praca zespołowa,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1 lub wyżej).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną  atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „TECHNOLOG” zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI prosimy kierować do dnia 16.08.2019 r. na adres:

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu
Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw

ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.  Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

OK, zamknij