• Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Wymiar etatu: pełny etat
  • Liczba stanowisk pracy: 2
  • Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych, ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych,
  • wykonywanie badań i prac technicznych z obszaru inżynierii materiałowej, technologii wytwarzania oraz przetwórstwa,
  • udział w aplikowaniu i realizacji projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych,
  • badania technologiczne i struktury materiałów (makrostruktura, mikrostruktura, właściwości mechanicznych),
  • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością B+R realizowaną w projektach naukowo-badawczych oraz zlecanych przez jednostki przemysłowe,
  • utrzymywanie wyposażenia w sprawności technicznej.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe (specjalność techniczna: inżynieria materiałowa, metalurgia, odlewnictwo),
  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, oprogramowanie do wizualizacji danych)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, rzetelność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA w Zakładzie Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia 09.08.2019 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
Dział Kadr i Koordynacji Obsługi
ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

OK, zamknij