Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział Metali Lekkich , ul. Piłsudskiego 19, 32-050 Skawina

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych,
  • wykonywanie badań i prac technicznych z obszaru analiz chemicznych metali,
  • kontrola wyrobów gotowych (skład chemiczny, makrostruktura, mikrostruktura),
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wyposażeniem pomiarowym oraz urządzeniami stosowanymi w analizie chemicznej,
  • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań i prób technologicznych,
  • utrzymywanie wyposażenia w sprawności technicznej.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe (techniczne specjalność: inżynieria materiałowa),
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, rzetelność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną  atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA w w Zakładzie Inżynierii Materiałowej”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia 24.07.2019 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
Oddział Metali Lekkich w Skawinie
ul. Piłsudskiego 19, 32-050 Skawina

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

OK, zamknij