KONKURS NA STANOWISKO SPECJALISTY W ZAKŁADZIE ZAAWANSOWANYCH MATERIAŁÓW

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw, ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych z dziedziny chemicznych źródeł prądu,
  • udział w opracowywaniu nowych technologii i wyrobów,
  • podejmowanie starań o uzyskanie finansowania na badania naukowe, prace rozwojowe i badawcze,
  • wprowadzanie do praktyki wyników badań naukowych i prac rozwojowych,
  • upowszechnianie osiągnięć naukowych poprzez publikacje i aktywny udział w życiu naukowym (konferencje/sympozja/spotkania branżowe).

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe,
  • stopień doktora nauk chemicznych lub technicznych,
  • min. 2-letnie doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym, w tym udział w realizacji projektów badawczych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2 lub wyżej).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną  atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające spis publikacji, komunikatów konferencyjnych, udziały w projektach i ewentualne inne elementy dorobku naukowego,
  • kserokopie 3 najważniejszych publikacji,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów: oferty zawierające wszystkie wymagane dokumenty oraz podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z  KLAUZULĄ ZGODY I KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ DLA KANDYDATA DO PRACY i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych prosimy kierować do dnia 30.06.2019 r. na adres:
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu
Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw
ul. Forteczna 12, 61-362 Poznań

OK, zamknij