Zakład Przeróbki Surowców Mineralnych i Utylizacji Odpadów
Kierownik Zakładu
dr inż. Andrzej Wieniewski, prof. IMN
tel.: 32 23 80 638
fax: 32 238 05 10
email: andrzej.wieniewski@imn.gliwice.pl

Zakład Hutnictwa
Kierownik Zakładu
mgr inż. Grzegorz Krawiec
tel.: 32 23 80 366
fax.: 32 231 69 33
email: grzegorz.krawiec@imn.gliwice.pl

Zakład Hydrometalurgii
Kierownik Zakładu
dr inż. Katarzyna Leszczyńska-Sejda
tel.: 32 23 80 657
fax: 32 231 69 33
email: katarzyna.leszczynska-sejda@imn.gliwce.pl

Zakład Ochrony Środowiska
Kierownik Zakładu
dr inż. Jan Mrozowski
tel. 32 23 80 629
fax: 32 231 69 33
email: jan.mrozowski@imn.gliwice.pl

Zakład Chemii Analitycznej
Kierownik Zakładu
dr inż. Tadeusz Gorewoda
tel.: 32 23 80 278
fax: 32 231 69 33
email: tadeusz.gorewoda@imn.gliwice.pl

Zakład Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów
p. o. Kierownik Zakładu
dr inż. Joanna Kulasa
tel. 32 23 80 711
fax: 32 23 80 412
email: joanna.kulasa@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Funkcjonalnych
Kierownik Zakładu
dr hab. Aleksandra Kolano-Burian,prof.IMN
tel.: 32 23 80 251
fax: 32 23 16 993
email: aleksandra.kolano@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Proszkowych i Kompozytowych
Kierownik Zakładu
dr hab. Adriana Wrona
tel.: 32 23 80 632
fax : 32 23 16 993
email: adriana.wrona@imn.gliwice.pl


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij