Zakład Przeróbki Surowców Mineralnych i Utylizacji Odpadów
Kierownik Zakładu
dr inż. Andrzej Wieniewski, prof. IMN
tel. 32 23 80 638
fax 32 238 05 10
e-mail andrzej.wieniewski@imn.gliwice.pl

Zakład Hutnictwa
Kierownik Zakładu
mgr inż. Grzegorz Krawiec
tel. 32 23 80 366
fax 32 231 69 33
e-mail grzegorz.krawiec@imn.gliwice.pl

Zakład Hydrometalurgii
Kierownik Zakładu
dr inż. Katarzyna Leszczyńska-Sejda
tel. 32 23 80 657
fax 32 231 69 33
e-mail katarzyna.leszczynska-sejda@imn.gliwce.pl

Zakład Ochrony Środowiska
Kierownik Zakładu
dr inż. Jan Mrozowski
tel. 32 23 80 629
fax 32 231 69 33
e-mail jan.mrozowski@imn.gliwice.pl

Zakład Chemii Analitycznej
Kierownik Zakładu
dr inż. Tadeusz Gorewoda
tel. 32 23 80 278
fax 32 231 69 33
e-mail tadeusz.gorewoda@imn.gliwice.pl

Zakład Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów
Kierownik Zakładu
dr inż. Joanna Kulasa
tel. 32 23 80 711
fax 32 23 80 412
e-mail joanna.kulasa@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Funkcjonalnych
Kierownik Zakładu
dr hab. Aleksandra Kolano-Burian,prof.IMN
tel. 32 23 80 251
fax 32 23 16 993
e-mail aleksandra.kolano@imn.gliwice.pl

Zakład Materiałów Proszkowych i Kompozytowych
Kierownik Zakładu
dr hab. Adriana Wrona
tel. 32 23 80 632
fax 32 23 16 993
e-mail adriana.wrona@imn.gliwice.pl


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij