Zakład Przeróbki Surowców Mineralnych i Utylizacji Odpadów

Kierownik Zakładu

mgr inż. Łukasz Skrzypiec

tel. 32 2380 638, tel. kom. 607 095 666

e-mail lukasz.skrzypiec@imn.lukasiewicz.gov.pl

 

 

Zakład Hutnictwa
Kierownik Zakładu
mgr inż. Grzegorz Krawiec
tel. 32 23 80 366
e-mail grzegorz.krawiec@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zakład Hydrometalurgii
Kierownik Zakładu
dr hab. inż. Katarzyna Leszczyńska-Sejda
tel. 32 23 80 657
e-mail katarzyna.leszczynska-sejda@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zakład Ochrony Środowiska
Kierownik Zakładu
dr inż. Jan Mrozowski
tel. 32 23 80 629
e-mail jan.mrozowski@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zakład Chemii Analitycznej
Kierownik Zakładu
dr inż. Tadeusz Gorewoda
tel. 32 23 80 278
e-mail tadeusz.gorewoda@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zakład Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów
Kierownik Zakładu
dr inż. Joanna Kulasa
tel. 32 23 80 711
e-mail joanna.kulasa@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zakład Materiałów Funkcjonalnych
Kierownik Zakładu
dr hab. Aleksandra Kolano-Burian
tel. 32 23 80 251
e-mail aleksandra.kolano-burian@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zakład Materiałów Proszkowych i Kompozytowych
Kierownik Zakładu
dr hab. Adriana Wrona
tel. 32 23 80 632
e-mail adriana.wrona@imn.lukasiewicz.gov.pl


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij