Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat, praca zmianowa – 5-brygadowa
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy:  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w  Legnicy, Zakład Doświadczalny Hutnictwa – Hala pieców obrotowych, Ul. Złotoryjska 194 (teren HM „Legnica”)
Zakres obowiązków:
  • obsługa napędu i sterowania pieców obrotowych,
  • obsługa zasilania palników głównych i pomocniczych,
  • przygotowywanie i obsługa form i kadzi do metalu i żużla (współpraca z suwnicowym),
  • obsługa pieca w zakresie spustu metalu i żużla,
  • obsługa układu wózków odlewniczych,
  • przygotowanie i obsługa szufli załadowczych (współpraca z suwnicowym),
  • obsługa taśmociągu załadowczego pieca,
  • obsługa i czyszczenie z pyłów układów gazociągów pomiędzy komorą dopalania a ostatnią komorą osadczą układu,
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu wykonywanych czynności i obrębie podległych instalacji,
  • zgodne intencją przełożonego wykonywanie jego poleceń,
  • przyjęcie informacji dotyczących pracy urządzeń od zmiany ustępującej,
  • zgodne z instruktażem i przepisami bhp wykonywanie swoich obowiązków, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z przeznaczeniem,
  • prowadzenie procesu rafinacji zgrubnej na kotłach rafinacyjnych,
  • przygotowywanie form ma metal rafinowany,
  • obsługa spustu metalu do form wraz z oznaczeniem bloków zgodnie z wymaganą ewidencją.
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe, preferowany kierunek techniczny,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole.
Wymagania preferowane jako dodatkowe:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym,
  • uprawnienia do obsługi suwnic pomostowych, hakowo-lejniczych oraz czerpakowych, z poziomu „O” (kat. I S).
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty zawierające wszystkie wymagane dokumenty oraz podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z  KLAUZULĄ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI I KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI   prosimy kierować w zamkniętej kopercie z dopiskiem oferta w konkursie na stanowisko specjalisty technicznego (wytapiacza) – operatora ciągów do dnia 05.05.2020 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy
ul. Złotoryjska 89

59-220 Legnica

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.

OK, zamknij