Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat, praca zmianowa – 4-brygadowa
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy:  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w  Legnicy, Zakład Doświadczalny Hutnictwa – Instalacja odpylania i odsiarczania gazów, Ul. Złotoryjska 194 (teren HM „Legnica”)

Zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń oczyszczania gazów – filtry workowe,
  • obsługa elementów układów odpylania przy piecach topielnych,
  • obsługa urządzeń pomocniczych – pompy, sprężarki, wentylatory itp.,
  • praca przy transporcie wewnątrzzakładowym materiałów,
  • obsługa instalacji przerobu pyłów – produkcja koncentratu Pb
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu wykonywanych czynności i obrębie podległych instalacji,
  • w przypadku realizacji robót specjalistycznych bądź użytkowania elektronarzędzi, prace wykonywać zgodnie z instrukcjami szczegółowymi,
  • zgodne intencją przełożonego wykonywanie jego poleceń,
  • przyjęcie informacji dotyczących pracy urządzeń od zmiany ustępującej,
  • zgodne z instruktażem i przepisami bhp wykonywanie swoich obowiązków, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z przeznaczeniem.
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe,
  • ogólna wiedza z zagadnień dotyczących techniki,
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych z napędem spalinowym,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty zawierające wszystkie wymagane dokumenty oraz podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z  KLAUZULĄ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI I KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI   prosimy kierować w zamkniętej kopercie z dopiskiem:oferta w konkursie na stanowisko specjalista techniczny-operator ciągów technologicznych do dnia 08.05.2020 r.

OK, zamknij