Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat
Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Metali Nieżelaznych, ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice

Zakres obowiązków:
  • udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych z dziedziny hutnictwa metali nieżelaznych,
  • udział w opracowywaniu nowych technologii i wyrobów,
  • wprowadzanie do praktyki wyników badań naukowych i prac rozwojowych, śledzenie stanu techniki i podnoszenie swoich kwalifikacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (tytuł zawodowy inżyniera),
  • biegła znajomość oprogramowania ANSYS Fluent,
  • umiejętność i pasja do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • sumienność, doskonała organizacja pracy, praca zespołowa,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1 lub wyżej).
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną  atmosferę w pracy.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • List motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA ds. MODELOWANIA”zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z  podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI  i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ  W PROCESIE REKRUTACJI prosimy kierować w zamkniętej kopercie do dnia 24.04.2020 r. na adres:
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
Dział Kadr i Koordynacji Obsługi
ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice

OK, zamknij