KIEROWNICTWO SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUTU METALI NIEŻELAZNYCH

Dyrektor Instytutu (zakres działania)
dr inż. Barbara Juszczyk
tel. 32 23 80 300, e-mail barbara.juszczyk@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zastępca Dyrektora ds. Badawczych i Komercjalizacji (zakres działania)
dr Wojciech Burian
tel. 32 23 80 212, e-mail wojciech.burian@imn.lukasiewicz.gov.pl

Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Operacyjnych (zakres działania)
mgr Zbigniew Potem
tel. 32 23 80 400, e-mail zbigniew.potem@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Centrum Metalurgii (zakres działania)
dr inż. Andrzej Chmielarz
tel. 32 23 80 700, e-mail andrzej.chmielarz@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Centrum Przetwórstwa i Inżynierii Materiałowej (zakres działania)
dr inż. Wojciech Głuchowski
tel. 32 2380 442, e-mail wojciech.gluchowski@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Oddziału w Skawinie (zakres działania)
dr inż. Andrzej Kłyszewski
tel. 12 27 64 088, e-mail aklyszewski@imn.skawina.pl

Dyrektor Oddziału w Poznaniu (zakres działania)
prof. dr hab.inż. Grzegorz Lota

tel. 61 27 97 895, e-mail grzegorz.lota@claio.poznan.pl

Dyrektor Oddziału w Legnicy (zakres działania)
mgr Krzysztof Skóra
tel. 76 850 55 00, e-mail sekretariat.ilg@imn.gliwice.pl

Główna Księgowa (zakres działania)
mgr Jolanta Podczaszyńska
tel. 32 23 80 225, e-mail jolanta.podczaszynska@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Departamentu Wsparcia Badań, Organizacji i Komercjalizacji (zakres działania)
mgr inż. Alicja Folek, MBA
tel. 32 238 05 22, e-mail alicja.folek@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Departamentu Operacyjnego (zakres działania)
mgr inż. Łukasz Wierzbicki
tel. 32 23 80 740, e-mail lukasz.wierzbicki@imn.lukasiewicz.gov.pl

Dyrektor Departamentu HR (zakres działania)
mgr Renata Lewandowska
tel. 32 23 80 492, e-mail renata.lewandowska@imn.lukasiewicz.gov.pl


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij